2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Joanna
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent/ka Działu Realizacji Zamówień E-Commerce

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Zakres obowiązków

  • obsługa Administracyjna sklepów internetowych,

  • koordynacja zamówień od klientów w BaseLinker

  • korespondencja z klientami podczas całej realizacji zamówienia,

  • tworzenie dokumentów zamówień,

  • zamówienia do dostawców / organizacja terminów dostaw,

  • ewidencja dostaw i ich kompletacja,

  • dbanie o terminową realizację dostaw,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i satysfakcję klientów,

  • utrzymywanie stanów magazynowych produktów,

  • obsługa programu WAPRO Mag w tym wprowadzanie towarów, wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych,

  • bieżące rozliczanie płatności: Alior bank, PayU, UPS, Inpost,

  • bieżące rozliczenie płatności: dostawcy, klienci.

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera (bardzo dobra znajomość programu MS Excel),

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość zagadnień związanych z procesem realizacji zamówień,

  • znajomość procesu fakturowania,

  • bardzo dobra organizacja pracy

    To oferujemy

    • umowę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    • wsparcie doświadczonego zespołu oraz szkolenia

    • nowoczesny system komunikacji i zarządzania kontaktem z klientem (CMS)

    • sprzęt IT oraz telefon komórkowy bez limitu rozmów

    • miłą i przyjazną atmosferę w młodym zespole

    • prywatną opiekę medyczną

    • karty MultiSport

    • przejrzyste systemy premiowe

    • praca w godzinach 8:00 – 16:00

    • nowoczesne biuro usytuowane w centrum miasta

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 822281538