2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Mazowieckie
  6. Zakupy - Warszawa
  7. Zakupy - Rembertów
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystent/ka działu zakupów

Wynagrodzenie

5 600 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków: - wsparcie zespołu w zakresie administracji biurowej - wprowadzanie danych do systemu - tworzenie prostych raportów i zestawień w Excelu - sprawdzanie poprawności dokumentów, proform, faktur oraz zamówień - kontakt z działem magazynu, spedycji, księgowości i dostawcami - wsparcie zespołu w bieżących projektach Wymagania: - rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najchętniej w firmie z branży AUTO MOTIVE - doświadczenie w pracy w programie Excel - bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i szybkość w uczeniu się - rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zaangażowana postawa - dyspozycyjność do pracy na pełen etat (40 godzin w tygodniu) w godzinach 8:00-16:00 Co oferujemy: - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Premię za wyniki - Możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą samodzielność - Praca w biurze od poniedziałku do piątku - u Nas pewno nie będziesz się nudzić – to stanowisko zróżnicowane i samodzielne - jeśli masz pomysł na swój rozwój – z tego miejsca jest możliwy w każdym kierunku firmy - prywatną opiekę medyczną

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 827159355