2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Suchy Las
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent/ka Kierownika Projektu

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy wiodącym dostawcą ekranów LED, systemów AUDIO-WIDEO oraz kreatywnych rozwiązań multimedialnych. Zajmujemy się zarówno instalacjami telebimów, sieci ekranów LED, wyposażeniem studiów telewizyjnych, wyposażeniem multimedialnym budynków oraz obiektów sportowych, projektowaniem oraz wykonawstwem. W zakresie naszej działalności znajduje się również tworzenie interaktywnych ekspozycji muzealnych, dostarczanie sprzętu AV dla sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz realizacja indywidualnych, nieszablonowych projektów naszych klientów.

Obecnie poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych i zaangażowanych w pracę osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Suchy Las

Opis stanowiska

·      Wsparcie Kierownika Projektu w zakresie powierzonych zadań

·      Udział w tworzeniu harmonogramu realizacji projektu

·      Monitorowanie kompletności i terminowości realizacji poszczególnych etapów projektu

·      Wsparcie przy zarządzaniu dokumentacją techniczną i formalnymi dokumentami projektu

·      Regularne raportowanie postępu projektu

·      Bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz kontrahentami

·      Redagowanie pism i dokumentów oraz nadzorowanie obiegu dokumentów w firmie

·      Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz umiejętność organizacji pracy własnej

Wymagania

· Czynne prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

·      Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

·      Znajomość języka angielskiego,

·      Otwartość, komunikatywność, rzetelność,

·      Umiejętność pracy pod presją czasu,

·      Wielozadaniowość.

Oferujemy

·      Stabilne warunki pracy,

·      Umowę o pracę,

·      Pracę w młodym, energicznym zespole,

·      Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która jest liderem w swojej branży na rynku polskim i niemieckim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 742201144