2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Łazy
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent/ka kierownika projektu

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Siedlce /Łuków

Zakres obowiązków:

- pomoc przy prowadzeniu projektu na zakładzie zgodnie z przyjętym harmonogramem

- współpraca z działem zakupów, technologów, kierownikiem projektu i kierownikiem produkcji

- pomoc przy analizie dokumentacji, opracowanie zestawień

- współpraca z grupą kooperantów

Wymagania:

-sumienność

-samodyscyplina i dobra organizacja własnego czasu pracy

-komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

-znajomość dokumentacji technicznej, pakietu Office, programu AutoCad – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-możliwość rozwoju, nabrania doświadczenia

-szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje

-pracę w prężnie rozwijającej się firmę

Lokalizacja

Łazy,

Lubelskie

Lubelskie, Łazy
ID: 914097322