2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Compass Group
Dodane 01 maja 2024

Asystent/ka kierownika restauracji

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie do jednej z naszych restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENTA KIEROWNIKA RESTAURACJI

Miejsce pracy: Wrocław ul. gen. Józefa Bema (restauracja pracownicza)

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Opis stanowiska:

• Wspieranie kierownika w zarządzaniu restauracją

• Współodpowiedzialność za realizację założeń budżetowych

• Współodpowiedzialność za rozliczenia finansowe i stany magazynowe

• Prowadzenie dokumentacji restauracji

• Budowanie partnerskich relacji z Klientami

• Motywowanie Zespołu

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. B

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.

• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

• Szkolenia wewnętrzne.

• Przyjazną atmosferę pracy.

• Bezpłatne posiłki pracownicze.

• Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914214325