2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Polesie
Dodane 11 maja 2024

asystent/ka prezesa

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Insbud zatrudni osobę na stanowiska asystent/ka prezesa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracja lub techniczne

  • co najmniej dwu letnie doświadczenie w zawodzie

  • obsługa MC Office

  • prawo jazdy

  • obsługa komputera

  • komunikatywność

  • dokładność

  • umiejętności organizacyjne

  • umiejętność budowania korzystnego wizerunku

  • samodzielność

Obowiązki:

  • prowadzenie kalendarza spotkań i organizacja pracy prezesa

  • organizacja pracy biura

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • prowadzenie prezentacji

  • obsługa korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań

  • reprezentowanie firmy wśród klientów i kontrahentów

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 917637948