2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Plewiska
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/ka produkcji

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Colquimica Polska Sp. z o.o

Już od ponad 70 lat tworzymy, rozwijamy i wprowadzamy na rynek doskonałe kleje.

Od ponad 70 lat łączymy się z ludźmi. Od ponad 70 lat wprowadzamy innowacje na całym świecie.

Dziś jesteśmy dumni z tego, że nasza specjalistyczna wiedza jest uznawana na całym świecie i że jesteśmy ekspertami w tworzeniu relacji międzyludzkich i zarządzaniu nimi oraz w budowaniu zrównoważonej przyszłości technologicznej.

W firmie Colquímica Adhesives pracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami skoncentrowanymi na ciągłej innowacji.

To właśnie ci profesjonaliści starają się znaleźć niezawodne rozwiązania, które zawsze przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Naszym pracownikom oferujemy najlepsze warunki, aby byli oni ciągle zmotywowani, pełni pasji i dumni z tego, co robią, tworząc większą wartość zarówno dla naszych produktów, jak i dla ludzi, którzy z nami współpracują, bezpośrednio lub pośrednio.

Zawsze działamy z myślą o przyszłości. Nie poszukujemy trendów. My je tworzymy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystenta/ki produkcji

Miejsce pracy: Plewiska (pow. poznański)

Twoj zakres obowiązków:

·         prace biurowe związane z funkcjonowaniem działań produkcji,

·         przygotowywanie raportów dotyczących bieżącej działalności produkcji,

·         monitorowanie i zarządzanie stanami magazynowymi, zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasu narzędzi,

·         współpraca z różnymi działami firmy,

·         nadzór nad dokumentami, archiwizacja, skanowanie itp.,

·         wsparcie w realizacji bieżących projektów,

Nasze wymagania:

·         wykształcenie mi. średnie,

·         umiejętność motywowanie i wspierania współpracowników,

·         znajomość j.angielskiego na poziomie B2,

·         znajomość pakietu Office (Excel, Power Point),

·         umiejętności organizacyjne,

·         odpowiedzialność,

·         bezkonfliktowość,

·         mile widziana znajomość Lean manufacturing

To oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,

·         możliwość uzyskania uprawnień,

·         możliwość rozwoju w strukturach firmy,

·         komfortowe warunki pracy,

·         bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczną (również dla członków rodziny), ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, karta lunch pass,

·         spotkania integracyjne,

·         program rekomendacji pracowników,

·         paczki świąteczne dla pracowników oraz dzieci pracowników,

·         inne, atrakcyjne świadczenia pozapłacowe.

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 913643435