2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent/-ka Project Managera

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Pomoc w prowadzeniu projektów dla klientów indywidualnych z zakresu produkcji czapek oraz szalików pod ich marki własne;

·         rozpoczynanie i zamykanie projektów razem z Project Managerem;

·         asystowanie w zarządzaniu projektem w całym okresie trwania tj. kontakt z dostawcami/ zamawianie komponentów/ kontakt z klientem;

·         planowanie produkcji prototypów;

·         monitorowanie projektu na bieżąco – ciągły kontakt z innymi działami;

·         kontrolowanie jakości;

·         zarządzanie zmianami projektu, jeśli to konieczne;

·         utrzymywanie dokumentacji projektu;

·         usuwanie przeszkód, rozwiązywanie problemów;

·         utrzymywanie relacji i komunikowanie się z klientem polskim oraz zagranicznym;

·         rekomendowanie rozwiązań;

·         raportowanie postępów.

Nasze wymagania:

·         Język angielski - poziom zaawansowany (bieżący kontakt z klientem zagranicznym); - WARUNEK KONIECZNY

·         umiejętności komunikacyjne;

·         silna osobowość;

·         samodzielność;

·         pro aktywność;

·         asertywność;

·         dobra organizacja pracy;

·         poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania;

·         rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;

·         dobra znajomość matematyki.

Do wybranych kandydatów zadzwonimy i pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa po angielsku.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911228086