2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Tychy
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystent/ka Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działająca od 25 lat firma ŚLĄSKIE CENTRUM MARIO CAR –Autoryzowany serwis samochodów marki Peugeot oraz punkt sprzedaży samochodów nowych oraz używanych z siedzibą spółki zlokalizowanej w Tychach przy ul. Katowickiej 20 poszukuje osoby na stanowisko: ASYSTENT/KA SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO

Nasze Centrum blacharsko-lakiernicze od lat buduje na rynku swoją renomowaną pozycję i zadowolenie Klientów, dlatego poszukujemy kandydatów z entuzjazmem i chęcią do pracy w naszym doświadczonym zespole.

Cechuje Cię energia w działaniu , chęć poznania nowych możliwości rozwoju, jesteś ambitny i odpowiedzialny? Dołącz do nas! Działamy z zaangażowaniem, a motoryzacja jest naszą pasją!

Zakres obowiązków:

·         telefoniczna obsługa Klienta (przyjęcie zgłoszenia, umawianie Klienta na oględziny)

·         kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkód

· współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód

·         archiwizacja dokumentów

·         dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług

·        opieka nad flotą pojazdów zastępczych ( pilnowanie terminów przeglądów, wymian opon)

·         budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

·         mile widziane doświadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku

·         samodzielność, rzetelność, dokładność oraz terminowość w ramach realizacji zadań

·         czynne prawo jazdy kat. B

· dobra obsługa komputera

· komunikatywność

Oferujemy:

·         atrakcyjny system wynagradzania

·         możliwość przyuczenia na stanowisko samodzielnego likwidatora szkód

· możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·         pracę w renomowanej firmie

·         benefity, imprezy okolicznościowe

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912394765