2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Myślenice
Dodane 15 maja 2024

Asystent/ka Serwisu w autoryzowanym serwisie SEAT, CUPRA, SKODA, VW

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Serwisu będzie ściśle współpracować z Kierownikiem serwisu, Doradcami serwisowymi, Specjalistami ds. sprzedaży części oraz z Działem Sprzedaży Usług Serwisowych. Poszukujemy osób młodych, dynamicznych, zaangażowanych, chętnych do intensywnej pracy i rozwoju.

Zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie, raportowanie terminów i zakresu obsług pojazdów w serwisie – praca w oparciu o dedykowany program do zarządzania wizytami pojazdów w serwisie, kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty oraz w celu potwierdzenia umówionej wizyty

  • Bieżące aktualizowanie harmonogramów serwisowych pojazdów w grafiku doradców serwisowych

  • Analiza pojazdów objętych kampaniami serwisowymi, powiadamianie klientów o kampaniach i umawianie ich do serwisu

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra organizacja pracy, samodyscyplina i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków.

  • Determinacja i nieustępliwość w osiąganiu celów

  • Kultura osobista, niekonfliktowy charakter

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych,

  • Komunikatywność,

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy w grupie

  • Sumienność i odpowiedzialność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę,

  • Dobrą atmosferę w zespole,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • Pomoc i wsparcie przełożonych w dążeniu do realizacji celu,

  • Dostęp do wiedzy, poprzez rozbudowany system szkoleń,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów w tym karty Multisport i ubezpieczenie grupowe, program opieki medycznej.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 834548083