2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Stary Staw
HR Melle
Dodane 02 maja 2024

Asystent/ka w biurze zarządu spółki

Lokalizacja

Stary Staw

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic.

 Melle sp. z o.o.

Twoim głównym zadaniem będzie współpraca z v-ce prezesem ds. sprzedaży i marketingu oraz pracownikami działu handlowego w zakresie rozwoju i wsparcia sprzedaży produktów marek K2, Erla i Masner, a także kontakt z istniejącymi klientami produktu autonova.com w zakresie przeszkolenia, onboardingu i utrzymania użytkowników.

Jeśli pragniesz rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę  w znanej i renomowanej firmie - zapraszamy do zespołu

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie i monitorowanie standardów organizacyjnych w dziale sprzedaży i marketingu zgodnie z ustalonymi zasadami,

  • opieka nad istniejącymi klientami projektu autonova.com (system do zarządzania pracą punktu usługowego) m.in. powitanie, onboarding, wsparcie istniejących klientów,

  • nadzorowanie procesu uruchamiania sprzedaży nowych produktów przez zespół handlowy,

  • czynności asystenckie/wspierające: redagowanie umów, tworzenie pism, aktualizacja cenników itp.,

  • współpraca z programistami w zakresie analiz i raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • biegła znajomość  zaawansowanego poziomu MS Office Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,

  • kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji; konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu,

  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,

  • zdolność do pracy zespołowej oraz pod presją czasu,

    Oferujemy

  • zatrudnienie  w pełnym wymiarze -  umowa o pracę,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych w aktualnej rekrutacji Melle sp. z o.o. na

    Klauzula informacyjna dla kandydatów: melle.com/pl/klauzula-informacyjna-dla-kandydatow-do-pracy

    Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Stary Staw,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stary Staw
ID: 914423362