2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dubów
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent/ka w dziale hadlowym

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dubów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Greensfarm Sp. z o.o. Dubów 146 a, 21-532 Łomazy

zatrudni osobę na stanowisko -

Asystent/-ka handlowca

 (doświadczenie nie jest wymagane, przeprowadzamy kompleksowe szkolenie).

Wynagrodzenie netto 3300 zł.

Ważne : podstawowa znajomość j. angielskiego

Obowiązki :

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami na rynku międzynarodowym;

  • zakup i sprzedaż towaru w oparciu o stany magazynowe;

  • kontakt z firmami transportowymi oraz kontrola bieżących transportów;

  • sporządzanie dokumentacji handlowej związanej z odprawami eksportowymi;

    Wymagania:

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność

  • znajomość obsługi pakietu Ms Office

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę w zgranym zespole;

  • niezbędny sprzęt pracy m.in. telefon służbowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premiowania;

  • możliwość rozwoju poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz medycznego.

Praca w godzinach: 8-16

Miejsce pracy : Dubów 146 a , 21-532 Łomazy. Osoba wyraża zgodę na wykorzystanie niniejszego cv do kolejnych rekrutacji na to stanowisko . Administratorem danych osobowych jest firma Greensfarm Sp. z o.o. ul .Stefana Batorego , 02-591 Warszawa ,

Oddział w Dubów 146 a , 21-532 Łomazy

Lokalizacja

Dubów,

Lubelskie

Lubelskie, Dubów
ID: 770473324