2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Smochowice
Julia - KAEM
Dodane 01 maja 2024

Asystent/ka w Dziale Księgowości

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KAEM Sp. z o. o. to polski producent i dystrybutor narzędzi malarskich - od ponad 30 lat rośniemy w siłę i z początkowo małej, rodzinnej firmy staliśmy się dynamiczną i prężną organizacją. Zbudowaliśmy stabilne i bezpieczne miejsce pracy dla blisko 500 pracowników w 8 spółkach Grupy HARDY w 11 krajach na świecie. Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni wartości, jakimi są szacunek dla innych i lojalność. Produkty naszych marek tj.: HARDY, SCLEY, GRÖNE czy KÜSSNER znajdziesz w ponad 2500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych.

Dołącz do naszego zespołu jako Asystent/a w Dziale Księgowości!

Miejsce pracy: Poznań - Baranowo, ul. Rzemieślnicza 14.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Wprowadzanie faktur zakupowych i kosztowych

  • Księgowanie faktur kosztowych

  • Ksiegowanie wyciągów bankowych

  • Rozliczanie kart debetowych

  • Uzgadanianie sald odbiorców i dostawców

  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca

Poszukujemy osoby, która:

  • Jest w trakcie studiów związanych z finansami i rachunkowością lub ukończyła studia na powiązanym kierunku

  • Posiada podstawową znajomość przepisów podatkowo-księgowych

  • Dobrze zna pakiet MS Office, w szczególności MS Excel

  • Jest komunikatywna, potrafi pracować w grupie i posiada zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze księgowości oraz rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Ruchomy czas pracy

  • Uczestnictwo w szkoleniach

Jeśli pasjonujesz się liczbami i chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku księgowości, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Zapraszamy do aplikowania. :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 912390124