2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Kokoszki
Dodane Dzisiaj o 16:03

Asystent/ka w dziale projektów Gdańsk Kokoszki

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko:

Asystent/ka w dziale projektów

Miejsce pracy: Gdańsk-Kokoszki ul. Azaliowa 18

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • tworzenie pism i dokumentów,

  • wykonywanie zestawień na potrzeby przełożonych,

  • samodzielne realizowanie zadań zleconych przez przełożonych,

  • zaopatrzenie w artykuły niezbędne do prowadzenia biura,

  • obsługa gości i interesantów,

  • dbałość o ład i porządek w biurze,

  • kontakt z podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

  • wysoka kultura osobista,

  • terminowość, rzetelność, dokładność,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji, rozliczania i kontaktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferujemy:

  • umowę o prace,

  • zatrudnienie na cały etat lub część,

  • pracę stacjonarną na miejscu - Gdańsk Kokoszki,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie do karty MultiSport.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV jak również wszelkich zapytań w odpowiedzi na ogłoszenie za pośrednictwem portalu OLX.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 909130570