2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent/ka w dziale rekrutacji

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Poszukujemy osoby na stanowisko: asystent/ka w dziale rekrutacji (opieka nad osobami starszymi w domach prywatnych na terenie Niemiec)

Twój zakres obowiązków

  • przedstawianie ofert wyjazdu (szybka reakcja na wpływające zlecenia, dobór odpowiedniego personelu, przedstawianie zleceń, pokonywanie obiekcji)

  • prowadzenie rozmów z kandydatami zainteresowanymi pracą w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych

  • ścisła współpraca z działem obsługi kontraktów oraz z działem rekrutacji

  • inne prace biurowe

Nasze wymagania

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • zorientowanie na wyniki i poszukiwanie rozwiązań

  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE

To oferujemy

  • kompleksowe wdrożenie

  • elastyczne godziny pracy (mile widziani studenci)

  • pełny energii zespół i spotkania integracyjne

  • niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 900356164