2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chorzów
Dodane 13 maja 2024

Asystent/ka Zarządu

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Poszukujemy do Zespołu osoby na stanowisko Asystent/ka Zarządu w Specjalistycznym Centrum Stomatologii Mildent

Obowiązki:

- prowadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,

- czuwanie nad sprawami kadrowymi,

- planowanie spotkań,

- koordynowanie wdrażanych działań i projektów

- wykonywanie bieżących działań,

- współpraca z podmiotami zewnętrznymi

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy

- mile widziane doświadczenie z zakresu kadr i płac

- mile widziane doświadczenie w branży stomatologicznej/ medycznej

- dyspozycyjność,

- wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

- możliwość różnych form zatrudnienia (dopasowanie indywidualne)

- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

- praca w zgranym zespole

- zdrową atmosferę

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 918014778