2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
STE capital sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Asystent Kierownika Działu Realizacji Inwestycji Deweloperskich

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Budowlana STE Capital Sp. z o.o. poszukuje Asystenta / Asystentki Kierownika Działu Realizacji Inwestycji Deweloperskich

Zakres obowiązków:

•             Wspieranie kierownika budowy w codziennych zadaniach zarządzania projektem budowlanym.

•             Monitorowanie postępów prac oraz zapewnienie zgodności z planami i specyfikacjami technicznymi.

•             Koordynacja pracy podwykonawców i dostawców materiałów.

•             Udział w tworzeniu harmonogramów prac i ich aktualizacja.

•             Przygotowywanie raportów dziennych i miesięcznych z postępu prac.

•             Utrzymywanie wysokich standardów BHP na placu budowy.

•             Wypełnianie i składanie dokumentów urzędowych do odpowiednich organów.

Wymagania:

•             Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w dziedzinie budownictwa lub architektury.

•             Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

•             Znajomość przepisów budowlanych i standardów branżowych.

•             Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

•             Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

•             Umiejętność obsługi oprogramowania do zarządzania projektami (np. MS Project, AutoCAD).

•             Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

  • pracę w dynamicznym zespole realizującym ciekawe i prestiżowe projekty.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914688169