2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Myślenice
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystent - Konstruktor Projektant konstrukcji stalowych 3D i 2D

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Projektant konstrukcji stalowych 3D i 2D

Firma GUBAD Wzornictwo, Produkcja, Handel, Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Projektant - Konstruktor elementów konstrukcji metalowych w branży budowlanej.

Nasze wymagania

·         Umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-warsztatowej w zakresie lekkich

konstrukcji stalowych,

·         Obsługa programów do modelowania elementów konstrukcji stalowych 3D , np.

SolidWorks lub inny program 3D ; AutoCAD 2D,

·         Praktyczna znajomość rysunku technicznego,

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         Zaangażowanie, komunikatywność oraz samodzielność w pracy.

Twój zakres obowiązków

·         Sporządzanie projektów wykonawczych konstrukcji stalowych,

·         Opracowywanie rysunków warsztatowych,

·         Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla Klienta,

·         Nadzór nad prowadzonymi projektami,

·         Współpraca z działem Produkcji.

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy

·         Komfortowe warunki pracy,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie dostępu do danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego. Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GUBAD, Wzornictwo, Produkcja, Handel, Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach, ul. Hipolita Cegielskiego 5, NIP 681-10-04-696 , w celu udziału w procesie rekrutacji, w zakresie wynikającym z treści przesłanego CV oraz listu motywacyjnego.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 912983896