2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 13 maja 2024

Asystent / Koordynator budowy telekomunikacja - światłowody

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

FIBER SOLUTIONS sp. z o.o. - Głównym obszarem naszej działalności jest budowa sieci światłowodowych w Polsce. Jako Generalny Wykonawca obecnie poszukujemy Asystenta Koordynatora budowy w Szczecinie w województwie zachodniopomorskim.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        Tworzenie i składanie wniosków o zajętość pasa drogowego,

·        Współpraca z brygadami budowlanymi oraz podwykonawcami,

·        Raportowanie stanu bieżących budów oraz wykonanych prac,

·        Tworzenie planów realizacyjnych,

·        Odbiory pasów drogowych,

·        Kontakt z urzędami,

·        Zamawianie materiałów,

·        Przygotowanie inwestycji pod realizację

OD KANDYDATÓW WYMAGAMY:

·        komunikatywność,

·        podstawową znajomość obsługi programu CAD (Znajomość QGISa również mile widziana),

·        umiejętność obsługi programu Office,

·        prawo jazdy kat. B,

·        sumienności i zaangażowania

OFERUJEMY:

·        pracę w rozwijającej się firmie na terenie Polski,

·        umowę o pracę na pełen etat lub B2B,

·        możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o przesłanie CV przez OLX. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fiber Solutions Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918021967