2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 15 maja 2024

Asystent kierownika montaży

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

GRAFFICO to specjalista w produkcji reklam o dużych gabarytach, wysokim stopniu skomplikowania i estetyki.

Naszą specjalizacją jest projektowanie, produkcja i montaż pylonów reklamowych oraz kompleksowe oznakowanie stacji paliw w całej Polsce.

U nas nie ma nudy. Praca jest bardzo różnorodna, bo tworzymy wiele projektów dla największych marek. Z nami będziesz miał możliwość współpracy z wieloma działami, blisko własnej produkcji z bogatym parkiem maszyn i wieloma doświadczonymi specjalistami.

Jeśli zależy Ci na pracy w firmie, która mają dużą wiedzę, 30-letnie doświadczenie i ogrom pasji, jesteś w dobrym miejscu!

Obecnie poszukujemy asystenta kierownika montaży

Twoje obowiązki:

·        przestrzeganie standardów Graffico;

·   koordynacja pracy grup montażowych;

·        współpraca z działem produkcji;

·        opracowanie harmonogramu montażu

·        monitoring terminów montaży;

·        raportowanie;

·        współpraca z firmami zewnętrznymi i podwykonawcami.

Nasze wymagania:

·        samodzielność i efektywność w działaniu;

·        skrupulatność i obowiązkowość;

·        samodyscyplina i odpowiedzialność;

· wiedza techniczna;

·        zdolności organizacyjne;

·        umiejętność planowania;

·        wysokie umiejętności komunikacyjne;

·        umiejętność pracy w zespole;

·        prawo jazdy kategorii B;

·        znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

Zapewniamy Ci:

·        umowę o pracę (po okresie próbnym);

·        wstępne szkolenie;

·        pracę od poniedziałku do piątku;

·        narzędzia niezbędne do pracy;

·        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Wyślij nam swoje CV przez portal OLX!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 760393927