2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Asystent księgowego w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko asystenta księgowego w naszym biurze rachunkowym. Jeśli jesteś studentem lub studentką, poszukujesz pracy, która pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i rozwijać swoje umiejętności, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Studia na kierunku związanym z finansami, księgowością, ekonomią lub pokrewnym

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności księgowych

  • Dokładność, sumienność i systematyczność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Pomoc przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych,

  • Współpraca z klientami biura rachunkowego w celu uzyskania niezbędnych dokumentów,

  • Wsparcie w przygotowaniu rozliczeń VAT i CIT,

  • Obsługa dokumentów wewnętrznych biura rachunkowego.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie (możliwość przejścia na etat w przyszłości)

  • Elastyczny grafik pracy, który będzie dostosowany do Twojego planu zajęć

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju umiejętności księgowych

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 825542140