2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wieliczka
Dodane 10 kwietnia 2024

Asystent Muzealny w dziale Wydawnictw

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZADANIA WYKONYWANE NA STANOWISKU:

·         praca stacjonarna w siedzibie muzeum

·         redagowanie, korekta i adiustowanie tekstów przeznaczonych do publikacji

·         współpraca z autorami tekstów

·         dbanie o właściwy przepływ informacji i materiałów redakcyjnych

·         współpraca z innymi działami w muzeum

·         uczestnictwo w konferencjach organizowanych przez muzeum

WYMAGANIA:

·         doświadczenie w redagowaniu i korekcie tekstów o charakterze naukowym i popularyzatorskim

·         bardzo dobra znajomość zasad pisowni, interpunkcji i poprawnej polszczyzny

·         wykształcenie wyższe kierunkowe filologiczne, najlepiej filologia polska

·         biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·         dobra organizacja pracy i dotrzymywanie ustalonych terminów

·         umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

·         wysokie umiejętności interpersonalne, kultura osobista

MILE WIDZIANE:

·         znajomość tematyki  i terminologii górniczej

·         wykaz opracowanych publikacji

WARUNKI PRACY:

·         zatrudnienie w renomowanej państwowej instytucji kultury

·         stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         wymiar zatrudnienia: pełny etat

  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

WYMAGANE DOKUMENTY, TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA OFERT:

·         CV

·         list motywacyjny

·         inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, wiedzę, doświadczenie lub umiejętności

·         kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

·         zgoda na przetwarzanie danych i klauzula informacyjna, która jest załącznikiem do oferty.

Niezbędne dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie WWW Muzeum w zakładce Praca.

Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV, kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o pracę oraz list motywacyjny), należy składać osobiście w Sekretariacie ul. Zamkowa 8, 32-020 Wieliczka lub drogą elektroniczną na adres wskazany w formularzu, w nieprzekraczalnym terminie  do dnia 15 maja 2024r. z dopiskiem : „Oferta pracy do Działu Wydawnictw”.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Oferty nadesłane po upływie wskazanego terminu lub bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji do Działu Wydawnictw. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 910786687