2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Bielany
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystent nauczyciela-terapeuty grupowego

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny MAGICZNY MOST dla dzieci ze spektrum autyzmu poszukuje osoby na stanowisko: Asystent nauczyciela/terapeuty

Wymagania:

  • status studenta pedagogiki wczesnoszkolnej, specjalnej lub psychologii;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • doświadczenie przy opiece nad dziećmi - mile widziane;

  • kreatywność;

  • wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

  • wspomaganie nauczyciela w prowadzeniu zajęć i terapii dzieci ze spektrum autyzmu podczas zajęć grupowych (grupa dzieci max 6-osobowa);

  • dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków;

  • współpraca z zespołem terapeutów;

  • dyspozycyjność w godzinach 08:00-16:00.

Oferujemy:

  • wsparcie doświadczonych terapeutów i pracę w zaangażowanym zespole;

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego.

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 634056043