2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Obrońców Pokoju
Dodane Dzisiaj o 14:23

Asystent operacyjny

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Obrońców Pokoju

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

OPIS

Jesteśmy dynamiczną firmą z sektora branży Odnawialnych Źródeł Energii poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Operacyjnego, która będzie odpowiedzialna za wspieranie codziennych operacji oraz zarządzanie dokumentacją. Jeśli posiadasz wysoką kulturę osobistą, świetne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne oraz doświadczenie w pracy z pakietem Microsoft Office, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • wysoka kultura osobista,

  • skuteczne zarządzanie czasem i priorytetami,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Obowiązki:

  • obsługa dokumentacji związanej z bieżącymi operacjami,

  • monitorowanie i kontrola spraw bieżących działu operacyjnego,

  • asystowanie w planowaniu

  • wsparcie dyrektora działu w codziennych zadaniach i koordynacji projektów,

  • zbieranie, przetwarzanie i analiza danych operacyjnych,

  • przygotowywanie zestawień, raportów i analiz na potrzeby działu operacyjnego.

Oferujemy:

  • prace w młodym zgranym zespole

  • umowę o pracę,

  • wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych członków zespołu,

  • etapowe wdrożenie do pracy,

  • możliwość rozwoju

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00,

  • miesięczne wynagrodzenie w wysokości 4500 zł.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Obrońców Pokoju
ID: 912461302