2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Zachodniopomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Szczecin
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Centrum
Dodane 14 maja 2024

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Fundacja Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Regina” szuka kandydatów na stanowisko Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej.

Zadania:

  • pomoc w wykonywaniu codziennych czynności w zależności od potrzeb podopiecznych: ubieranie, przesiadanie się z łóżka na wózek inwalidzki, spożywanie posiłków, spacery itp.

  • pomoc w czynnościach higienicznych, jeśli wymaga tego stan podopiecznego

  • pomoc w utrzymywaniu kontaktów społecznych

  • pomoc w przemieszczaniu się i pokonywaniu barier architektonicznych

  • wsparcie w załatwianiu spraw urzędowych i osobistych

Wymagania:

  • otwartość, cierpliwość, empatyczność i życzliwość

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • mile widziane doświadczenie w pracy z podopiecznymi z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 4000-6000 zł netto (pełny etat)

  • elastyczne formy zatrudnienia umowę o pracę, zlecenie, B2B

  • możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze pracy

Prosimy o wysłanie CV do 29.02.2024 r. Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Celem fundacji Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Regina” jest działalność na rzecz poprawy komfortu, jakości życia, ochrony zdrowia, edukacji, przedsiębiorczości, integracji i aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych oraz seniorów poprzez podejmowanie działań na rzecz ich wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju.

Dołącz do Fundacji Regina i pomóż nam dodawać skrzydeł!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 894278769