2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Częstochowa
  6. Pozostałe oferty pracy - Błeszno
Dodane 08 kwietnia 2024

Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnościami

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja Oczami Brata poszukuje osób na następujące stanowisko: Asystent osobisty Osoby Niepełnosprawnej do pracy w ramach rządowego Programu "Opieka wytchnieniowa" dla organizacji pozarządowych 2024.

Wymagania:

Zainteresowana osoba powinna spełniać następujące wymagania:

a. ukończyła studia wyższe kierunkowe (np. pedagogika, praca socjalna, psychologia)lub

b. ukończyła szkołę policealną publiczną lub niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskała tytuł zawodowy Asystenta Osoby Niepełnosprawnej lub Opiekuna medycznego lub

c. posiada co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością.

Zakres obowiązków:

a. Prowadzenie treningu mieszkaniowego, zgodnego z założonymi celami, potrzebami, możliwościami, umiejętnościami Mieszkańca

b. Towarzyszenie Mieszkańcom w wypełnianiu obowiązków związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego

c. Pomoc w pielęgnacji i czynnościach higienicznych

d. Współpraca i wspieranie Mieszkańców w rozwiązywaniu ich problemów, w szczególności udzielanie pomocy i wskazanie sposobu załatwiania bieżących spraw codziennych, osobistych, urzędowych.

e. Kontakt z opiekunami faktycznymi/ prawnymi Mieszkańców

f. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Dodatkowe wymagania:

a. Umiejętność pracy w grupie

b. Gotowość do podejmowania dodatkowych działań w Fundacji

c. Obsługa pakietu MS Office

d. Wzorowa organizacja pracy

e. Prawo jazdy kat. B

f. Praca w systemie 12- godzinnym, od 7.00-19.00 i 19.00-7.00, umowa zlecenie.

GWARANTUJEMY pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole oraz:

– spotkania superwizyjne z zewnętrznym superwizorem,

– spotkania z coachem, psychologiem,

– grupowe ubezpieczenie,

– awans zawodowy,

– możliwość zgłoszenia oraz realizacji propozycji projektowych,

– szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

– wizyty studyjne. Poszukujemy pracowników kreatywnych, pełnych energii i zaangażowania, którzy pragną realizować się w pracy z osobami z niepełnosprawnością.

Gwarantujemy pracę w prężnie działającym i nastawionym na rozwój zespole! Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego Teamu czekamy na CV!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 910289793