2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Koordynator ds. projektów operacyjnych
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent osobisty Premium | Praca biurowa | Prawo jazdy

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na stanowisku Concierge & Lifestyle Manager w biurowcu przy dworcu zachodnim.

Poszukujemy komunikatywnej, zorganizowanej, odpowiedzialnej osoby. Oferujemy zestaw szkoleń oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Wymiar pracy: pełen etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

Wymagania:

Język Angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

wysoka kultura osobista umożliwiająca pracę z klientem premium

dobra organizacja pracy

prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie oraz realizacja zleceń Klientów

Przygotowywanie researchy oraz ofert

Obsługa infolinii projektu

Obsługa skrzynek pocztowych projektu

Realizacja planu proaktywności

Pomoc w bieżącej działalności Biura Operacyjnego

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Niezbędne do pracy narzędzia (telefon, komputer)

Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Integracje

Uniform

Pracę w zgranym zespole

Benefity

Prywatna opieka medyczna

Multisport

Kim jesteśmy:

Jesteśmy firmą działającą na rynku dóbr i usług luksusowych. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze concierge & lifestyle management. Od 2011 roku obsługujemy Klientów prywatnych, należących do sektora HNWI (high net Worth individuals) oraz dostarczamy usługi Klientom korporacyjnym, m.in. property concierge i brand concierge. Świadczymy również usługi z zakresu service design oraz brand hospitality. Realizujemy dedykowane projekty consultingowe. Tworzymy własne marki lifestylowe, którymi zarządzamy w ramach naszej działalności.

Chętnych prosimy o wysyłanie CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911082773