2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 20 maja 2024

Asystent prawnika/sekretarka

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Radców Prawnych Brzeziński Gregorczyk Spółka Partnerska w Szczecinie poszukuje pracownika  na stanowisko asystenta prawnika/sekretarki

Zakres obowiązków:

prowadzenie sekretariatu  - wsparcie zespołu prawników w bieżącej pracy, w tym: wysyłka korespondencji, kontakt telefoniczny/e-mailowy z klientami Kancelarii, obsługa programu do zarządzania kancelarią, porządkowanie akt/ skanowanie/kserowanie dokumentów

Nasze wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

-  dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

-  doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,

-  samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

-  dobra organizacja pracy własnej i w zespole,

-   wysoka kultura osobista,

-  praca w dniach roboczych w godzinach 9.00-17.00

Oferujemy:

-  umowę o pracę,

-    profesjonalną i miłą atmosferę w pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres mailowy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 860592897