2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Swarzędz
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent projektant branży telekomunikacyjnej - ETAT

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Pomoc w opracowywaniu dokumentacji projektowanej infrastruktury telekomunikacyjnej,

Przygotowywanie podkładów mapowych do projektów i uzgodnień,

Tworzenie rysunków technicznych,

Kontakt z urzędami i instytucjami,

Przygotowywanie wniosków oraz pism do urzędów, instytucji itp.,

Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pomocniczej towarzyszącej realizowanym projektom,

Skanowanie/kserowanie, archiwizacja elektroniczna dokumentacji.

Wymagania dla kandydata:

wykształcenie wyższe / średnie (Elektronika i Telekomunikacja, Budownictwo, Geodezja, Inżynieria Środowiska lub kierunki pokrewne będą dodatkowym atutem)

znajomość oprogramowania pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word)

znajomość narzędzi Auto CAD, QGIS (będzie dużym atutem),

dobra organizacja pracy

asertywność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Sumienność, uczciwość,

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Wiedza z zakresu projektowania infrastruktury technicznej.

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy przede wszystkim ciekawą i nie monotonną pracę z wykorzystaniem nowoczesnych i innowacyjnych narzędzi ułatwiających wykonywanie powierzonych obowiązków. Oferujemy pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji dającej gwarancję stałego zatrudnienia w dłuższej perspektywie.

Praca w biurze firmy w Swarzędzu k/Poznania. Sporadyczne wyjazdy w teren.

Prosimy o przesłanie CV przez OLX lub na adres mailowy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BENTEL sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BENTEL sp. z o. o.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 888636475