2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Gliwice
  6. Inżynieria - Szobiszowice
Dodane 07 kwietnia 2024

Asystent projektanta branży Architektonicznej

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Firma WKM Invest Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem budynków oraz kompleksową obsługą inwestycji budowlanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka projektanta branży Architektonicznej

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wstępnych projektów koncepcyjnych

  • Przygotowanie rysunków, szkiców oraz wizualizacji

  • Współpraca z projektantem przy realizacji projektów;

  • Sporządzanie inwentaryzacji

  • Nadzorowanie inwestycji budowlanych

  • Pomoc administracyjna

  • Prezentacja nieruchomości klientom

  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z projektantami innych branż

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD;

  • Podstawowa znajomość programu SketchUp;

  • Wielozadaniowość;

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz zaangażowanie i sumienne podejście do obowiązków;

  • Wykształcenie w zakresie Budownictwa/Architektury;

  • Doświadczenie min. 6 miesięcy w projektach budowlanych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Kreatywność

  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy;

  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, znajomość Photoshop

Oferujemy:

  • Zatrudnienie tylko na pełen etat

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony/umowę zlecenie;

  • Pracę w młodym zespole;

  • Ciekawą pracę przy złożonych projektach;

  • Stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;

Projektujemy głównie mieszkania prywatne oraz powierzchnie biurowe, salony samochodowe i domy jednorodzinne. Mamy bogate doświadczenie w branży, którym chętnie podzielimy się z nową osobą chętną do nauki i pracy w tym środowisku.

Dodatkowo zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji mieszkaniowych oraz zarządzaniem najmem.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Napisz". Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WKM Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Łużyckiej 16, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 870430280