2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
Dodane 13 maja 2024

Asystent Projektanta branży drogowej

Wynagrodzenie

5 000 - 5 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków

· sporządzanie pod nadzorem projektanta, opracowań projektowych w zakresie: prac studialnych, koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych, dokumentacji przetargowych,

· wprowadzanie zmian i korekt w istniejących rysunkach,

· przygotowywanie materiałów do uzyskania opinii, uzgodnień, decyzji, pod kierunkiem projektanta branżowego,

· opracowywanie projektów stałej i czasowej organizacji ruchu,

· udział w weryfikacji dokumentacji projektowej, pod nadzorem weryfikatora branżowego.

Wymagania

· ukończone studia wyższe kierunkowe lub student ostatnich lat na kierunku budownictwo,

· znajomość oprogramowania branżowego (AutoCad, Civil 3D), oraz pakietu MS Office,

· podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie budownictwa drogowego oraz prawa budowlanego,

· wykonywanie powierzonych obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności,

· umiejętność pracy zespołowej,

· rzetelność, systematyczność, terminowość,

· zaangażowanie w powierzone zadania,

· umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej,

· dyspozycyjność.

Mile widziane:

· czynne prawo jazdy kat. B

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie branży drogowej

Oferujemy:

· udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj u wybuduj,

· wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

· dofinansowanie do karty MultiSport,

· opieka medyczna PZU Zdrowie

· liczne, wartościowe spotkania integracyjne,

· praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

· możliwość uzyskania praktyki zawodowej do uprawnień.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917930215