2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Brzozów
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystent Projektanta branży drogowej

Lokalizacja

Brzozów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Brzozów

Region: podkarpackie

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Pro-Inwest Łukasz Wyżykowski, ul. Legionistów 4, 36-200 Brzozów świadczące od 2012 roku usługi projektowania i nadzoru inwestorskiego w zakresie obiektów komunikacyjnych poszukuje 2 osób do pracy na stanowisku asystent projektanta branży drogowej.

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia techniczne - budownictwo (lub semestr dyplomowy),

  • Biegła znajomość oprogramowania Autodesk – AutoCAD

  • Biegła znajomość oprogramowania Microsoft Office,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Civil 3d, ZUZIA

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • Wymagane prawo jazdy kat. B,

Obowiązki:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznych w branży drogowej pod nadzorem projektanta,

  • Udział w koordynacji wielobranżowych projektów,

  • Opinie, uzgodnienia, konsultacje społeczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  • CV.

tel. kom. 60*******27

www.projektydrogi.pl

Lokalizacja

Brzozów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Brzozów
ID: 794731632