2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Starogard Gdański
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystent projektanta branży sanitarnej

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownia projektowa INSTO poszukuje pracownika na stanowisko „asystent projektanta” w branży sanitarnej.

Obowiązki:

- opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i wentylacji,

- obliczenia i dobór urządzeń, - uzgodnienia międzybranżowe. Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe (Inżynieria środowiska),

- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie,

- znajomość oprogramowania Autocad, Word, Excel,

- mile widziana znajomość oprogramowania Sankom, Bentley Microstation,

- mile widziani studenci studiów zaocznych Inżynierii Środowiska.

Oferujemy:

- pewne zarobki i pracę z możliwością rozwoju,

- możliwość odbycia praktyki projektowej umożliwiającej zdobycie uprawnień budowlanych,

- praca w pełnym wymiarze godzin.

Miejsce pracy: Starogard Gdański

CV prosimy przesyłać przez olx. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 912568997