2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Oświęcim
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystent Projektanta - ENELprojekt, Oświęcim, ul Wyzwolenia 19

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ENEL projekt poszukuje chętnych na stanowisko asystenta projektanta.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: enelprojekt(małpa)enelprojekt.pl w temacie wpisując: "Stanowisko asystenta --- CV "

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie ogólne lub techniczne.

• Prawo jazdy kategorii B.

• Praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu Office Word (mile widziana podstawowa znajomość programów typu CAD lub Corel)

• umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

• umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Obowiązki:

• Kompletowanie dokumentacji projektowej w zakresie prawnym i technicznym (szkolenie w ramach zatrudnienia).

• Podstawowa, praktyczna obsługa programów komputerowych typu Office Word, CAD (szkolenie z podstaw CADa w ramach zatrudnienia).

Oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00 lub 7:00- 15:00 (decyzja pracownika)

• Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.

• Stabilną pracę.

• Możliwość dalszego rozwoju w ramach prężnie rozwijającej się firmy.

• Przyjazną atmosferę pracy.

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 912447278