2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Janowice
Dodane 04 kwietnia 2024

Asystent projektanta konstrukcji

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Inżynierska ZG-TENSOR znajduje się w Janowicach koło Bielska-Białej przy ul. Janowickiej 96.

Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów konstrukcyjnych dla budownictwa.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Preferowany student zaoczny lub absolwent budownictwa w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie.

Zakres obowiązków

  • opracowywanie rysunków konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych,

  • wykonywanie obliczeń elementów konstrukcyjnych.

Wymagania

  • umiejętność kreślenia w programach CAD,

  • znajomość konstrukcji budowlanych,

  • chęć rozwoju i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań,

  • zaangażowanie, samodzielność i sumienność,

  • dobra organizacja pracy i terminowość.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu,

  • elastyczny czas pracy,

  • udział w realizacji ambitnych projektów inżynierskich,

  • możliwość udziału w szkoleniach technicznych,

  • możliwość zrobienia uprawnień budowlanych.

Lokalizacja

Janowice,

Śląskie

Śląskie, Janowice
ID: 695969653