2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Psie Pole
Dodane 06 maja 2024

Asystent Projektanta Konstrukcji

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma CADIN Sp. z o.o. zatrudni Asystenta Projektanta Konstrukcji.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Jana Długosza

Opis stanowiska:

  • Projektowanie konstrukcji żelbetowych

  • Tworzenie rysunków wykonawczych konstrukcji żelbetowych w 2D i 3D

  • Prowadzenie uzgodnień z architektami, budową i zakładami prefabrykacji z zakresu konstrukcji obiektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (min. inżynierskie) w specjalności: Budownictwo

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość podstaw projektowania konstrukcji żelbetowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i sumienność w podejściu do obowiązków

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

  • Zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programu Allplan

  • Doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji prefabrykowanych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (adekwatne do posiadanych umiejętności)

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę na nowoczesnym i licencjonowanym oprogramowaniu

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 909027635