2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielona Góra
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent projektanta konstrukcji stalowych i żelbetowych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

·      modelowanie konstrukcji w trybie 3D;

·      opracowywanie dokumentacji technicznej, budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym;

·      opracowywanie na podstawie dokumentacji zestawień elementów przeznaczonych do zamówienia;

·      wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień;

·      kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa;

Wymagania:

·      wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo lub mechanika) lub w trakcie studiów;

·      umiejętność analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;

·      znajomość programu do projektowania Tekla Structures (dodatkowy atut) lub innych 3D

·      mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

·      odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań;

Oferujemy:

·      pracę w młodym i zgranym zespole,

·      przyjemną atmosferę oraz inspirujące środowisko pracy;

·      atrakcyjne wynagrodzenie;

·      możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

·      dofinansowanie do karty MultiSport, cykliczne imprezy integracyjne, premie uznaniowe za osiągnięcia oraz premie okolicznościowe;

·      kawę lepszą jak w kawiarni…

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 665364211