2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Bielsko-Biała
Dodane 01 maja 2024

Asystent projektanta, kreślarz konstrukcji prefabrykowanych

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Zbuduj poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Projektanta konstrukcji budowlanych, kreślarz konstrukcji prefabrykowanych na oprogramowaniu Tekla Structures

Miejsce pracy: Bielsko-Biała,

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent konstruktora, Kreślarz konstrukcji prefabrykowanych żelbetowych

( możliwość zatrudnienia studenta studiów zaocznych na kierunku budownictwo)

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji żelbetowych,

  • kompletowanie dokumentacji technicznej

  • wykonywanie podstawowych obliczeń statycznych konstrukcji żelbetowych

Oczekujemy:

  • podstawowa znajomość programu Auto Cad/ZW Cad,

  • bardzo mile widziana umiejętność pracy na oprogramowaniu Tekla Structures do kreślenia konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych

  • znajomość podstaw z zakresu rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • terminowa realizacja powierzonych zadań,

  • estetyka i wysoka jakość pracy,

  • znajomość programów pakietu MS Office, w tym Excel,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • po pomyślnie zakończonym okresie próbnym zapewniamy długotrwałą współpracę i możliwości  rozwoju zawodowego,

  • elastyczne godziny pracy

  • ciekawą ścieżkę rozwoju, możliwość pracy na oprogramowaniu BIM

  • dajemy możliwość rozwoju nie tylko na poziomie projektowania ale również umożliwiamy praktyczne zapoznanie się z tematem oraz zdobycia bezcennego doświadczenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania.

  • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy wysyłać CV na adres e-mail

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 805466091