2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Białołęka
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent projektanta sieci elektroenergetycznych

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Electrocontrol S.C. zajmuje się projektowaniem oraz wykonawstwem przyłączy elektroenergetycznych nN i SN.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie projektów budowlano-wykonawczych w zakresie sieci elektroenergetycznych
  • Uzgadnianie i sprawdzanie dokumentacji technicznej pod względem zgodności ze specyfikacjami technicznymi oraz normami
  • Wykonywanie wizji lokalnych oraz inwentaryzacji w terenie
  • Kontakt oraz dokonywanie uzgodnień z instytucjami, urzędami, właścicielami nieruchomości
  • Udział w procesie uzgadniania dokumentacji projektowej z kontrahentami
  • Czynne uczestnictwo i zaangażowanie w pracę zespołu
  • Chęć dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy zawodowej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie w branży (przy opracowywaniu dokumentacji projektowej)
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci elektroenergetycznych
  • Umiejętność pracy w programie typu AutoCAD
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność , zaangażowanie, sumienność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie: umowa o pracę/umowa zlecenie/umowa o dzieło/praktyki studenckie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień projektowych i wykonawczych
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin.
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 746803515