2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Psie Pole
Dodane 10 kwietnia 2024

Asystent projektanta stałych urządzeń gaśniczych (branża sanitarna)

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, polskiej spółki z branży przeciwpożarowej, poszukujemy młodej, zdolnej i chcącej rozwijać swoje umiejętności osoby na stanowisko:

Młodszy asystent projektanta stałych urządzeń gaśniczych (branża sanitarna)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizację bieżących zadań projektowych

  • Wykonywanie rysunków, schematów technicznych i rzutów instalacji

  • Sporządzanie zestawień, opisów technicznych i specyfikacji instalacji

  • Bezpośredni kontakt z klientem

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej

  • Udział w procesie certyfikacji produktów

  • Archiwizacja dokumentacji projektowej

  • Okazjonalne wyjazdy służbowe

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z branżą budowlaną lub pokrewną, preferowany kierunek inżynieria środowiska

  • Znajomość programu AutoCad/ZWCad – w szczególności rysunek 2D

  • Znajomość MS Office

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Mile widziane:

  • Znajomość norm i przepisów w zakresie prawa budowlanego

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych instalacji sanitarnych

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę bezpośrednio z klientem

  • Atrakcyjna stawka już od startu

  • Przejrzysty system premiowania

  • Przejrzysta ścieżka rozwoju

  • Możliwość nauki zawodu od początku pod nadzorem specjalistów

  • Jeden krótszy dzień pracy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 910871815