2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Koszalin
Dodane 08 maja 2024

Asystent Serwisu Mechanicznego

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi ponad 30 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Alfa Romeo, Citroen, DS, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, LEVC, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Opel, Peugeot oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie. Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Koszalińska 26, Stare Bielice

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16-19

Nr ref.: SMA/2024/105

Twoje zadania:

  • wsparcie doradców w bieżącej obsłudze klientów

  • koordynowanie prac w dziale serwisu

  • przyjmowanie zleceń naprawy samochodów i wprowadzanie ich do systemów

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • obsługa urządzeń biurowych

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomość zagadnień związanych z motoryzacją

  • podstawowa znajomość budowy samochodu

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętności sprawnego wykorzystywania narzędzi komputerowych

  • mile widziane wykształcenie techniczne

Dla Ciebie:

  • umowa o pracę / B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Karta Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • bony świąteczne

  • brak dress code’u

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa/herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do wypoczynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 912410216