2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Warmińsko-mazurskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Elbląg
Meble Wójcik Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/specjalista ds. obsługi klienta - rynek niemieckojęzyczny

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

  • obsługa zamówień klienta niemieckojęzycznego,

  • prowadzenie korespondencji z klientem o przebiegu realizacji zlecenia zamówień,

  • współpraca z działami wewnętrznymi w celu kompleksowej obsługi klienta.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,

  • zorientowanie na cel,

  • samodyscyplina i bardzo wysokie zdolności organizacyjne,

  • wysoka kultura osobista i dobra komunikatywność,

  • wiedza na temat programów ERP - mile widziane,

  • znajomość MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • program benefitów,

  • prywatna opieka medyczna,

  • innowacyjna, pełna wyzwań praca w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 882410258