2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdynia
  7. Spedycja - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Asystent / Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stark Log Sp. z o.o. jest stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku usług transportu drogowego. Nasza specjalizacja ma swoje korzenie w transporcie do krajów nordyckich. Dynamiczny rozwój biznesu doprowadził do ekspansji firmy na szerszy rynek europejski i do powiększania zespołu o kolejnych specjalistów.

Jesteśmy grupą ludzi z bogatym doświadczeniem i różnorodnym profilem kompetencji. Połączenie tych unikatowych umiejętności oraz rozwijanie talentów każdego pracownika, przekłada się na najlepszą jakość, którą oferujemy naszym partnerom biznesowym.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy utalentowanych pracowników do Działu Spedycji i Transportu na stanowisko Asystent / Spedytor Międzynarodowy.

Razem tworzymy #TheSafeChoice. Dołącz do nas i zostań jego częścią!

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • obsługa ładunków całopojazdowych FTL i częściowych LTL

  • kontakt z kierowcą

  • obsługa klientów

  • organizacja transportu

  • kooperacja z kontrahentami

  • planowanie ładunków

  • negocjacje z klientami i partnerami biznesowymi

  • dbałość o własną organizację pracy, spójną z działaniami pozostałych członków zespołu

  • obsługa dokumentów transportowych

  • szukamy pozytywnych osób, które są pełne pasji w tym co robią, a wszelkie przeciwności nie są dla nich problemem, tylko celem do realizacji

Czekamy na osoby, które:

  • mają doświadczenie w branży TSL (jeżeli zaczynasz swoją karierę wystarczy, że wiesz co to transport, spedycja i logistyka)

  • znają czas pracy kierowcy i prawo transportowe

  • znają rynek transportowy

  • są dobrze zorganizowane

  • są komunikatywne, życzliwe, a jednocześnie nie dają sobie "wejść na głowę"

  • wiedzą jak rozmawiać zarówno z klientem, jak i z przewoźnikiem / kierowcą

  • znają j. angielski / j. niemiecki / j. francuski lub inny europejski język obcy

 A na Ciebie czekają:

  • umowa o pracę / B2B / umowa zlecenie (studenci)

  • narzędzia niezbędne do pracy, komputer, telefon

  • wsparcie doświadczonych współpracowników – okres wdrożenia

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiety sportowe

  • owocowe dni

  • punkty w kafeterii, które wymienisz na swoje zakupy

  • rozwój zawodowy – to kim będziesz zależy od Ciebie!

  • okazyjne jedzenie do biura i wspólny lunch

  • praca w biurze w centrum Gdyni!

To jak, zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak, to wspaniale!

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 910840047