2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Grodzisk Mazowiecki
Patrycja Kaszowska
Dodane 06 maja 2024

Asystent Spedytora Krajowego

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego klienta, który oferuje globalne i innowacyjne rozwiązania dla logistyki poszukujemy obecnie Asystenta Spedytora Krajowego. Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres wakacyjny
  • wolne weekendy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w spedycji
  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w zespole wykfalifikowanych Specjalistów

zadania

  • współpraca z Klientami i podwykonawcami
  • wsparcie w organizowaniu operacji transportowych przy zachowaniu ustalonych z Klientem warunków (czas transportu, cena, jakość, itp.) oraz przy zachowaniu norm i procedur obowiązujących w firmie
  • monitorowanie obsługiwanych zleceń, nadzorowanie dokumentacji spedycyjnej
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
  • przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • wykonywanie operacji systemowych ( wprowadzanie zleceń, monitoring dostaw)
  • dbanie o wysoką jakość, terminowość realizowanych zadań

oczekujemy

  • wykształcenia o kierunku transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość obsługi giełdy transportowej Trans
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomości sektora spedycji drobnicowej
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) – mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 911930715