2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalisz
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent sprzedaży

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Netland od 20 lat prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży produktów i rozwiązań z obszaru IT.

Obecnie poszukujemy:

Asystenta sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu handlowego w zakresie obsługi pozyskanych zamówień

  • Koordynacja realizacji zamówień

  • Wystawianie dokumentów handlowych

  • Nadzór nad gwarancją i terminowością dokumentów

  • Kontrola nad terminami w zakresie dokumentów związanych z obszarem handlowym

  • Stały kontakt z działem handlowym

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w bankowości

  • Mile widziane wyższe wykształcenie

  • Zainteresowanie obszarem IT

  • Wysoka kultura osobista, pełne zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  •  Pełne wdrożenie

  •  Pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze

  •  Dostęp do baz wiedzy czołowych producentów

  • Ubezpieczenie grupowe

  •  Pakiet MultiSport

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 912883015