2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mława
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca klienta w Salonie Moodo

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy kandydata na stanowisko asystenta sprzedaży w sklepie Moodo i Bitiku Mademoiselle w Mławie.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracę z klientem czekamy na Twoje CV.

OBOWIĄZKI:

• Profesjonalna obsługa klienta, prezentacja oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu

• Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, komputera

• Dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami

• umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.

NASZE OCZEKIWANIA:

• zaangażowanie i motywacja do pracy

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• wysoka kultura osobista

• doświadczenie w pracy z klientem

OFERUJEMY:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

• Przyjazną atmosferę w pracy

• Możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń

• Zniżki na produkty oferowane przez markę

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Przynieś nam swoje CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do salonu Moodo w Mławie, Aleja Świętego Wojciecha 13. Galeria Stacja Mława

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 913930299