2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Myślenice
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent sprzedaży w salonie samochodów używanych Carselect -Dynamica

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: małopolskie / Jawornik k. Krakowa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu handlowego.

  • Obsługa klienta w podstawowym zakresie (wydania samochodów i jazdy testowe)

  • Dbanie o ekspozycję samochodów w salonie i przed salonem.

  • Tankowanie samochodów.

  • Logistyka samochodów między magazynami.

  • przygotowywanie ogłoszeń

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanym salonie samochodów używanych marek Premium

  • Przejrzysty system wynagrodzenia.

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

  • Elastyczny grafik (dla studentów studiów zaocznych).

Oczekujemy:

  • Chęci rozwoju zawodowego i dążenia realizacji wyznaczonych celów.

  • Dobrych umiejętności komunikowania się.

  • Realizowania powierzonych zadań.

  • Umiejętności pracy zespołowej.

  • Wykształcenia minimum średniego.

  • Dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zamiłowania do motoryzacji

Brak doświadczenia zawodowego nie jest przeszkodą. Jeśli szybko się uczysz i chcesz się rozwijać dołącz do Nas i wyślij CV! Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 891660147