2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kajetanów
KH-KIPPER Sp. z o.o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent technologa

Lokalizacja

Kajetanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów

Obowiązki:

  • projektowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, wypalanie, spawanie;

  • optymalizacja procesów produkcji detali;

  • prowadzenie dokumentacji technologicznej;

  • obsługa systemu zarządzania produkcją ERP;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • znajomość procesów technologicznych obróbki metali;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • obsługa programu AutoCad;

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy;

 Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.

  • benefity ( bonusy i premie).

  • pakiet świadczeń socjalnych: „wczasy pod gruszą”; wycieczki; bilety na koncerty,

    dopłaty do świąt, imprezy integracyjne.

CV z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać poprzez aplikację.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Kajetanów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kajetanów
ID: 738810889