2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rybina
Dodane 08 kwietnia 2024

Asystent/tka Działu Handlowego

Lokalizacja

Rybina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko:

Asystent/Asystentka Działu Handlowego

Miejsce pracy:

okolice Trójmiasta (Rybina, gmina Stegna)

Opis stanowiska:

• współpraca z Dyrektorem ds. Sprzedaży oraz Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za Sprzedaż;

• organizowanie pracy biura, spotkań służbowych, a także prowadzenie kalendarza Dyrektora ds. Sprzedaży oraz Członka Zarządu odpowiedzialnego za Sprzedaż;

• wsparcie działu handlowego,

• obsługiwanie bazy CRM, w tym rejestracja leadów sprzedażowych;

• przygotowywanie ofert i dokumentacji dot. Sprzedaży;

• tłumaczenie dokumentów służbowych, redagowanie pism i wiadomości służbowych;

• koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentacji dot. Sprzedaży;

• weryfikacja dokumentów dostarczanych przez partnerów handlowych;

• przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz;

• samodzielne prowadzenie zleconych projektów;

• raportowanie do Dyrektora ds. Sprzedaży oraz Członka Zarządu odpowiedzialnego za Sprzedaż;

• współpraca z pozostałymi działami firmy,

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

• perspektywy awansu,

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem);

• znajomość Pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),

• komunikatywność,

• umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku,

• kreatywność;

• zdolności analityczne;

• umiejętność pracy pod presją czasu;

• wielozadaniowość;

• prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Rybina,

Pomorskie

Pomorskie, Rybina
ID: 898848979