2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warmińsko-mazurskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Ostróda
Dodane 02 czerwca 2024

Asystent/tka Lekarza.

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przychodnia Lekarska   „Nasz Doktor” w Ostródzie przy ul Chrobrego 2 zatrudni osobę do pracy na stanowisku: Asystent/tka Lekarza.

Obowiązki:

1.      Bezpośrednia praca przy lekarzu, notowanie wywiadu lekarskiego, wypisywanie na zlecenie lekarza skierowań i druków medycznych, skanowanie dokumentacji medycznej.

 2.      Przygotowanie pacjenta do wizyty - badania lekarskiego (pomiar ciśnienia tętniczego, temperatury ciała), zbieranie wstępnego wywiadu.

 3.       Przygotowywanie dokumentacji do dalszego opracowania (segregacja, chronologia)

 4.      Pomoc i uczestnictwo w prowadzeniu dokumentacji medycznej

 5.      Obsługa recepcji oraz obsługa rejestracji medycznej

 6.      Odbieranie telefonów od pacjentów, dzwonienie z informacja od lekarza do pacjentów.

 7.      Dbałość o czystość miejsca pracy i otoczenia,

Pilnowanie zasobników papieru w drukarce, płynów dezynfekcyjnych, sprawne działanie drukarek/skanera,

 8.      Niszczenie dokumentów i ich składowanie zgodnie z zasadami RODO

Oczekiwania:

·        Umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych.

·         znajomość pakietu Office (Ms Word)

·        Kontaktowość, umiejętności interpersonalne, dbałość o dobry wizerunek firmy

·        Wysoka kultura osobista.

·        Skrupulatność, dyspozycyjność.

·        Minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 5400 brutto na umowie o prace/ lub umowa zlecenie

  • Praca od poniedziałku do piątku 7,5h/dzień

  •  Kompleksowe szkolenie i przygotowanie do powierzonych obowiązków.

  •   Pomoc na każdym etapie wdrażania do pracy.

 Dodatkowo:

- dostęp do lekarza dla pracownika i jego rodziny

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 919410674